11 Mart 2013

Ttnet 24 Günden Beri Bağlantı Bekliyorum!

16 ocakta Ttnet internete başvurdum 24 gün oldu halen internete kavuşamadım dediklerine göre sorun Yozgat Türk Telekom daymış .Türk Telekom ise bugün olur yarın olacak 3 gün 5 gece hikayesiyle bizi oyalıyor.Hani nerde sorumluluk neredeyse 1 ay olmuş,kim ne yapsın senin derdini İnternet'in olmuş, olmamış..

Murat 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön