04 Temmuz 2013

TTNET 23 Gündür Nakil İşlemini Yapamadı!

12.06.2013 tarihinde TTNET'e telefonla nakil başvurusunda bulundum. Yasal olarak 7 gün içinde işlemi tamamlaması gerekirken bugün itibariyle 23 gün oldu ancak hala internetim bağlanmadı. Konuyla ilgili çok defa müşteri hizmetleriyle görüştüm. Şikayetçi oldum. Ama konuyla ilgili geri dönüş dahi olmadı.

Ahmet 31 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet29 Temmuz 2013

    SONUÇ : Türk Telekom tarafından altyapı kurulumu için kesin bir tarih verilemediği için taahhütlü aboneliğimin ücret kesintisi olmadan iptali önerildi (TTnet tarafından) ve kabul ettim. Anlayacağınız İstanbul'da internetsizim :)

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön