12 Nisan 2013 #1739941

Ttnet 22 Günde Gerçekleşemeyen Nakil!

20 mart itibarı ile verdiğim, telefon ve internet hizmetimin nakil talebime karşılık telefon hizmeti bağlanmasına rağmen internet nakli hala gerçekleşmedi. Defalarca 444075 i aramam ve bulunduğum bölge şefliğine gidip başvuru yapmamda sonucu değiştirmedi.


Sistemsel sorun var deniyor. Nakil işleminin gerçekleşmesi için gereken yapılmayacaksa hattın iptalini yapın diyorum buda yapılmıyor. Aramadığım başvurmadığım yer kalmadı. Mağduriyetimin
giderilmesi konusunda gereğini ve bana acil dönüş yapılmasını talep ediyorum.


Yaşadığım mağduriyeti tüketici hakem heyetine ve savcılığa suç duyurusunda bulunmak suretiyle ilgili birimlere taşımak, ihmali olanlar hakkında da.

Aynur 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Aynur13 Nisan 2013

    Şablon haline getirilmiş geri dönüşlerin faydası yok ne yazık ki!!! Bu nasıl bir politikadır?

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön