02 Eylül 2013 #1988639

TTNET 21 Gündür İnternete Bağlanamıyorum!

Öncelikle hatalı şifre kullanıcı adı hatasıyla çağrı merkezine başvurdum bana kullanıcı adı söylenebiliyor fakat ADSL şifresi söylenemiyor, tanımlı değil deniyor. Daha sonra yalın internete geçme talebinde bulundum ve hala sonuç alamadım bugüne dek 12 kez arıza kaydı oluşturdum. Sürekli yalın internete geçmek istediğimi ilettim fakat bazı Call Center'da çalışan arkadaşlar işlerini büyük titizlikle yaptığı için bizi alo pakete geçirdiler.


Hala inatla bizde yalın internet talebiniz, yoktur deniyor peki o muhteşem ses kayıtlarını dinler misiniz dediğimizde kayıt yoktur cevabı alınıyor. Bu kadar fiyasko bir hizmet sektörü sözde lideri olamaz. Teşekkürler TTNET iyi ki varsın.

Banu 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön