12 Eylül 2013 #2007348

TTNET 2011'de Kapattğım Aboneliğe Bir Daha Borç Çıkardı!

TTNET sen kafayı resmen kırmışsın sıkılmadan Türk Milletinin sana üye olanları resmen açık açık mağdur ediyorsun sana sabah yazdığım şikayetten sonra bir şok daha yaşattın bana.


Bana haksız yere 2011 senesinde kapattığım hesaptan sıkılmadan geçen hafta 59 TL ödeme ihbarname yolladın. 3 gün içinde nasıl faizlendirip te 59 TL'lik faturayı 91 TL'ye çıkarttın? Ben anlamadım umarım kimse sizi tercih etmez ve müşterisiz kalıp büyük acı kayıplar zaralar verirsin.
Ödediğim parayı benden yeniden faizi ile aldınız.

Nogay 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön