27 Ağustos 2013 #1978455

TTNET 2011 Yılından Kalan Ve Ödenmediği Bildirilen Fatura!

2011 yılında ödenmediği iddia edilen fatura ödeme bilgisi tarafıma tamı tamına 2,5 yıl sonra bildirildi. Bildiğim kadarı ile herhangi bir borç kaydı olduğu taktirde abonelik iptali zaten yapılmıyor.


Abonelik iptalim gerçekleştikten sonra en az 20 kez tekrar abone olmam için bana ulaşabilen müşteri hizmetleri nasıl oluyor da 2,5 yıl boyunca bana ulaşamıyor çok merak ediyorum.


Bu arada konu ile ilgili TTNET'e 2 kez şikayet kaydı açtırmama rağmen sorularıma cevap verilmedi. İlgili birimler tarafından halen aranmadım. Ve hala aranmayı bekliyorum.


Adsl numaram ile sorgulama yaptığınız takdirde bilgilerime ulaşamayabilirsiniz.

Ahmet 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön