04 Eylül 2013 #1992535

TTNET 2010 Yılında Kapatılan Aboneliğe Borç Çıkardı!

2010 yılında iptal etmiş olduğum TTNET Adsl hesabımla ilgili gecikme bedeli dahil 40 TL civarında bir icra takip bilgisi tarafıma ulaştırıldı. Tarafıma 3 sene sonra bilgisi borcumuzun olduğu bildiriliyor TTNET'e düzenli bir şekilde fatura tutarlarını ödediğimiz halde.


Ayrıca hizmete aldığımız telefon numarası üzerinden daha sonra tekrar sözleşme yapmamıza rağmen ve 2 senedir TTNET abonesi olmama rağmen telefon numarası üzerinden borç bilgisi çıkmamıştı.


Böyle bir durumla karşılaştığım için TTNET aboneliğimi iptal ettireceğim.

Emre 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön