11 Eylül 2013 #2006063

TTNET 2008 Yılına Ait Fatura!

Uzun yıllardır servis sağlayıcısı olarak TTNET kullanmaktayım. Bu süre zarfında gerek TTNET çalışanlarının yönlendirmesi, gerek kendimce nedenlerden dolayı birkaç kez abonelik iptal ettirip yeniden abonelik yaptırdım. Geçtiğimiz birkaç ay önce kullanış olduğum GSM hattıma gelen bir SMS ile geçmiş dönem borcum bildirildi. Bende önce bankamın internet bankacılığından borcumu ödemek istedim ama fatura çıkmadı.


Daha sonra TTNET ofisinden ödeme yapmak istedim yine borcum çıkmadı. Daha sonra yeni bir SMS ile borcunuz yok bir önceki SMS i dikkate almayın diye bir SMS daha geldi ve bence konu kapandı. Ama sonrasında TTNET ten avukat imzalı bir zarf ile yeni bir borç bilgisi geldi 25,42

Nabi 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön