03 Eylül 2013 #1991039

TTNET 2007'den Kalan Fatura İçin 6 Sene Sonra Takip Başlatmış!

Ben her türlü faturasını günü gelmeden ödeyen iyi bir müşteriyim. O yüzden bugün posta yoluyla gelen 2007'de iptal ettirdiğim TTNET hattından kalan borç ile ilgili adlı takip "tehditini" okuyunca çok şaşırdım.


Üstelik TTNET ödenmemiş fatura tutarından daha fazla gecikme cezası isteme saygısızlığını göstermiş. Hem 6 sene sonra akılları başına gelip fatura peşine düşüyorlar hem de faturadan çok gecikme cezası istiyorlar.


Şikayetimi ilettim ve sonrasında şu anda kullandığım TTNET hattımı iptal ettirmek istedim. Bunun üzerine bize seneler önce "hediyemiz" diye verdikleri modemin ücretini ödememi istediler. Üstelik kampanya bitmiş ve verdiğimiz 24 ay taahhüt çoktan dolmuş olmasına rağmen!

Aslı 97 Okunma

Cevaplar

  • Aslı06 Eylül 2013

    Personel iyi niyetli ama bilgisiz. Hiç bir şekilde sorunuma çözüm getirilmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön