04 Aralık 2013

TTNET 20 TL Hizmet Bedeli Adıyla Açma-Kapama Parası Kesti!

TTNET Adsl faturamı otomatik ödeme ile banka aracılığı ile ödediğimi sanıyordum ama faturalarım 3 ay boyunca ödenmemiş ve Türk Telekom bana herhangi bir haber vermeden internet hizmetimi durdurmuştur.


Her ay telefonuma borcum olarak da son bir ayın ücreti yansıtıldığından önceki borçları hiçbir şekilde belirtmediğinden borcum olduğundan haberim olmadı ve hattım kapatıldı. Ücretini ödeyerek hattı açtırdık. Yeni faturamıza da 20 TL hattı açıp kapadıkları için hizmet bedeli adı altında ücret kesilmiştir. Böyle olmasına karşın karşımda muhatap bulamıyorum.

Cennet 59 Okunma

Cevaplar

 • Cennet19 Aralık 2013

  haa şikayetim için çözüm üretilememiştir.

 • Cennet12 Aralık 2013

  ilgili birimin hala bana dönmesini bekliyorum

 • Cennet04 Aralık 2013

  Her hangi bir kampanya için günlerce telefondan cevap verene kadar rahatsız eden ttnet böyle durumlarda sadece bir kere arayıp ulaşamadığı takdirde aradık ulaşamadık demekle yetiniyor. telefon yanımda olmadığı için annem cevaplamış saat 14.00 da arayacaklarını söylemişler ama bir daha aramadılar.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön