13 Şubat 2013 #1629505

Ttnet 20 Kez Aramama Rağmen Çözülemeyen Kesinti Problemi!

Ttnet'i kaç kere aradığımı hatırlamıyorum bu konuyla ilgili. Ttnet faturasına verdiğim ücret kadar telefon faturasına ek ücret verir oldum bunlar yüzünden. Her seferinde arıyorum 10 dakika sonra operatöre ulaşabiliyorum. Uzun bir işlem sürecinden sonra kaydınızı oluşturduk diyorlar. O an için internet düzeliyor fakat ertesi gün tekrar başlıyor kesintiler. Yeter artık canıma tak etti. Ne yapsam, ne kadar uğraşsam da çözüm alamıyorum. Son çare buraya yazıyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

Can 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön