20 Ağustos 2014

TTNET 20 Gündür Nakili Yapamadı

İlk başvurumu 25 temmuz'da yaptım. Nedense tüm site fiber internet kullanmasına rağmen altyapı yetersizliğinden nakil yapmadılar. Bir daha başvurmamı önerdiler 1 ağustos'ta tekrar başvurdum max 15 gün demelerine rağmen 20 gündür ne gelen var, ne giden.

Çağrı merkezi her zaman olduğu gibi prosedür uyguluyor ve hiçbir şey yapılmıyor. Evden çalıştığım için çok büyük iş kaybım var. TTNET 1 aydır nakil işlemini defalarca aramama kayıt oluşturmama rağmen yapamadı. Keşke daha önce diğer markalar cazip teklifler sunduğunda kabul etseydim çok pişmanım.

Cagri 108 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Cagri22 Ağustos 2014

    Firmadan hala herhangi bir cevap gelmedi. Zaten herkese otomatik cevap gönderiyorlar. Telekom Binası evime yürüyerek 3 dakika uzaklıkta ama bir kişi gelip de bu işi çözemiyor. Tembel bir firma !

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön