27 Mart 2013 #1709939

Ttnet 20 Gündür Nakil İşlemim Yapılmadı!

7 gün sürmesi gereken nakil işleminin yaklaşık 20 gündür tamamlanamamıştır. 20 gündür evde işi gücü bırakmış ttnetin gelmesini beklemekte ve işimiz internet ile ilgili olduğundan bu süre zarfında çok fazla para kaybetmekteyiz.


20 gündür toplam yaklaşık 360 dakika telefon görüşmesi yapmış, 3 kere Gayrettepe Telekom genel müdürlüğüne gidip bir sürü form doldurmuş yani üzerimize düşen kullanıcı aidiyetini yerine getirmiş fakat falan sonuç alamamaktayız.


Twitter, Facebook bağlantılarından şikayetimizi yaklaşık 1 aydır bildirmemize rağmen hiçbir şekilde ciddiye alınmıyoruz. Nereye şikayet etmemiz gerekiyor Ttnet'i? Bakanlığa soru önergesi mi verelim artık bilemedik?

Hakan 91 Okunma

Cevaplar

  • Hakan02 Nisan 2013

    7 gün taşıma taahhütünü yerine getirmediğiniz gibi bir de dalga geçer gibi 'bugün gelicekler, yoldalar az sonra gelicekler' diyerek onbinlerce tl zarara uğramama sebep oldunuz. ttnet yüzünden yalan söyleyen tarafa döndük resmen insanlara. işimiz gücümüz internette. hala bağlanmadı biliyor musunuz?

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön