23 Nisan 2013

Ttnet 2 Yıldır Sorunum Çözülmedi!

Yaklaşık 2 Yıldır Ttnet bağlantımızdan sorun yaşadığımıza dair Türk Telekoma 4440375, Sikayetvar ve Ttnet kurumsal müşteri temsilcileri aracılığıyla defalarca şikayette bulunmamıza rağmen hala sorunumuz giderilememiştir.


Bulunduğumuz bölgenin altyapısı çok kötü olduğu için kullandığımız iki internet hattından da verim alamıyoruz. Kullandığımız hatlardan bir tanesi maks. 2 mb/s üzerine çıkmıyor.


Diger hattımız ise 5-7 mb/s arasında hızları değişiyor fakat ondada sürekli kopma sorunu yaşanıyor hatlarımın tarifesi 8mb net limitsiz. Ttnet reklamlarında dünyanın en hızlı interneti deniliyor ama bulunduğumuz bölge dünya dışında kaldığı için bu hızdan faydalanamıyoruz.


Sorunumun giderilmesini istiyorum.

Ekrem 170 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem'in Teşekkür Mesajı26 Temmuz 2013

    Bu şikayet üzerine hızım 2 mb/s den 3 mb/s civarlarına çımıştı daha sonra başka bir hat için arıza kontrolü yaparken bayan müşteri temsilcisi ile görüştüm ve bu hat ile ilgili yaşamış olduğum sıkıntıyı belirttim. Hattın kontrollerini yaptı ve hattınızda bir sorun gözüküyor ilgili birimlere iletip ilgilenilmesini aglayacagım dedi. Aynı gün içerisinde hattın sorunu port değiştirilerek çözüldü. Yaklaşık olarak 2,5 yıldır çözülemeyen sorunum ilgili bir müşteri temsilcisi ile yapılan 2 dakikalık bir görüşme ile çözüldü. Bu güne kadar yaptığım aramalar çektiğim sıkıntı stres yanıma kar kaldı. Görüşmüş olduğum müşteri temsilcisine teşekkürlerimi iletiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön