14 Eylül 2013

TTNET 2 Yıldır 2,5 Mbit Olan Hızımı Santral 0,6 Mbite Düşürdü!

2 yıldır TTNET kullanıyorum, sözleşme imzalarken ve geçen aya kadar ortalama 2, 5 -3 mbit hız alıyordum, geçen ay hızımı yükselttirmek için arıza kaydı bıraktım, keşke bırakmaz olaydım.
O günden beri her arıza kaydı bırakmam da hızım biraz düşüyor. 2, 5 mbit, 2mbit,1. 5 mbit,ve şu anda hızım 0, 6 mbite sabitlenmiş ve santral görevlileri desteklemediğini santralın uzak olduğunu söylüyorlar.

Daha yüksek hızı desteklemediği söyleniyor. 2 yıldır ben her ay düzenli olarak hız testi yapıyorum , hızım yıllardır 3, 5 mbit iken nasıl oldu da hazirandan beri desteklemez oldu. Adresim aynı evim aynı, santral aynı yerde, ne değişti de mesafe uzaklaştı aniden.

Ali 61 Okunma

Cevaplar

 • Ali17 Aralık 2013

  saorunum çözülmedi hala devam ediyor.

 • Ali17 Eylül 2013

  sadece robot uygulamalarla verilen cevaplar var. herkese aynı şekilde cevap veriliyor, en kısa zamanda arayacağız deniyor aradıkları zaman sadece çocuklara nasihat verir gibi nasihat veriyorlar, öğüt değil çözüm i stiyorum ama ttnette çözüm yok. sorunuma çözüm bulamadım

 • Ali14 Eylül 2013

  2 yıldır 3 mbit hız alıyordum ve geçen ay hızımı birazcık yükseltmek için kayıt bıraktım ve hızım , kademeli olarak önce 2,5 mbit ardından 2 mbit ve son olarakta 0,8 mbit olarak sabitlendi ve gerekçe olarakl santrakl ile uzaklığım gösterildi şu soruma cevap verilsin yeter başka birşey istemiyorum. "adresim aynı , evim aynı yerde, santral aynı yerde.... peki ne değişti de 2 yıldır aldığım hız birdenbire desteklemez oldu?"

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön