03 Eylül 2013

TTNET 2 Yıl Sonra Yapılan Borç Bildirimi!

Ev taşıması nedeniyle taahhüttü biten TTNET aboneliğimi kapatıp taşındıktan sonra (1-2 ay sonrasında) tekrar TTNET abonesi oldum. TC kimlik numaram, telefonum, ev adresim belli olmasına rağmen, TTNET'e hali hazırda aksatmadan ödediğim 3 adet faturamın olmasına rağmen, 2011 yılında abonelik iptalinden sonra ödenmemiş faturam (yaklaşık 10 günlük) bana 2 yıl sonra bildiriliyor.

Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede ise bu konuyla ilgili açıklama yapılmadan tekrar tekrar sormama rağmen sürekli borcun nedeni anlatılıyor. Meblağ küçük ama ortada bir haksızlık var. Ola ki ödemek zorunda kalırsam yeni taahhütte rağmen TTNET kullanmaktan vazgeçeceğim.

Şener 59 Okunma

Cevaplar

  • Şener08 Eylül 2013

    Firma sorunu çözemedi. Kurumsal olmasına rağmen gerekli bilgilere ulaşılamadığı söylendi. Kesinlikle bilerek yaptıkları için ne diyeceklerini bilemiyorlar. Bütün bağımı kesmeye karar verdim.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön