04 Eylül 2013 #1992144

TTNET 2 Yıl Sonra Gelen Fatura!

TTNET Her zaman bunu yapıyor her zaman sorunlu hizmet veriyor ve her zaman müşteriden hakkı olmayan fazla para almaya çalışıyor. 2 sene önce TTNET'i iptal ettirmemin nedenide faturada kendilerininde açıklayamadığı fazla ücret gözükmesi ve bunuda açıklayamamalarına rağmen ödemelerini istemeleri.


Artık TTNET'li olmadığım için ve şu an S****** dan hizmet aldığım için çok mutluyum ama TTNET peşimi bırakmamaya devam ediyor. Daha neyin parasını almaya çalışıyorsunuz? Madem borcum vardı 2 senedir bu bana neden belirtilmedi de birde faizini istiyorsunuz? Madem borcum vardı nasıl üyeliğimi iptal ediyorsunuz?

Ersal 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön