30 Ağustos 2013

TTNET 2 Yıl Sonra Gelen Fatura!

20. 01. 2011'de kapatmış olduğum adsl hattımı kapatırken üsteleyerek fatura gelecek mi diye sormuştum, 1 fatura daha gelecek denildi geldi ve ödedim ama 2 yıl sonra ödenmemiş faturanız var yasal işlem yapılacaktır diye yazı geldi.


Şimdi soruyorum 2 yıldır aklınız neredeydi ? Madem borcum vardı hattımı kapatmasaydınız. Ben bütün borçlarımı ödedim, benim böyle bir borcum yok. 32, 24 TL 'yi ödemeyi reddediyorum. Her türlü mahkemelik olurum sizinle. Ayrıca belki bir fatura daha gelir, zorluk çıkmasın diye kapattıktan sonra 3 ay daha TTNET'e faturam var mı diye sordum yok dediler.

Özgür 127 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön