10 Şubat 2014 #2284182

TTNET 2 Yıl Önceki Hattın Borcu Yeni Geldi!

2 yıl önce üzerime kayıtlı olan ADSL hattımı başkasının üzerine aktardım. Aktardığım kişi faturalarını düzenli ödüyor. Bugün 60 ve 0,25 tl iki adet faturadan toplam 60,25 tl borcum olduğunu bildiren bir ihbarname aldım. Borcun ne zamana ait olduğu da yazmıyor.


Benim olmayan bir hatta nasıl borcum olabilir? Aktarmadan önce borcum vardıysa, borçluyken nasıl aktarım yaparım, siz buna nasıl izin verirsiniz? Hadi borcum var, sistemde e-posta adresim, cep telefonum, ev adresim olduğu halde, neden 1 buçuk 2 yıldır bana bilgi vermiyorsunuz? Borcumun birikip de faiziyle tahsili için mi acaba?


Bu duruma bir son verilmesini istiyorum. TTNET' e elimizi verdik kolumuzu kaptılar.

Mustafa 82 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa19 Ağustos 2014

    ttnet haksız yere paramı çatır çatır aldı. kendilerine sorarsan haklılar ama ben hakkımı helal etmiyorum. bulaşmayın şu ttnete. gidin başka ISS ye abone olun. Bir daha tövbe...

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön