11 Şubat 2014 #2287741

TTNET 2 Yıl Önceki Faturaya İcra Takibi Başlatmış!

09.08.2012 tarihinde TTNET i kapattırdım. Bana 2012 nin 7. ayından ödenmemiş faturam yüzünden icra takibi başlatıldığını avukatlık bürosundan gelen mesaj ile öğrendim. 701,44 TL olarak bu borcu ödemem gerektiğinin bilgisi verildi. Birincisi TTNET'i kapatırken bana herhangi bir bir borcum olduğu söylenmedi.


Bildiğim kadarıyla borç ödenmeden hattı kapatmadığınız. Ayrıca yaklaşık 1 buçuk yılda tarafıma bu borç ile ilgili hiç bir bilgi verilmedi ve online işlemlerden de hiç bir şekilde borç bilgime ulaşma gibi bir şansım olmadı. Ayrıca müşteri hizmetlerinizle yaptığım telefon konuşmalarında da çelişkili ifadelerde bulunuldu ve konuyla ilgili sağlıklı bilgi verilmedi.

Güzin 88 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön