31 Temmuz 2013

TTNET 2 Yıl Önce İptal Ettirdiğim Aboneliğe Borç Çıkardı!

2011 yılı Mayıs ayında iptal ettirmiş olduğum TTNET internet aboneliğime 2013 yılı Temmuz ayında ödenmemiş faturam olduğuna dair sms mesajı aldım. İşin garip yanı iptal ettirirkende özellikle bir daha fatura gelip gelmeyeceğini sordum. Hayır gelmeyecek denildi. Başka bir şehirden 2 ay sonra tekrar numarayı kontrol ettirdim, herhangibir borcu olup olmadığına dair yine yok, denildi. Aradan 26 ay geçtikden sonra bordum olduğu ve xx tarihine kadar ödemem gerektiğini bildiren bir SMS aldım.

Erhan 183 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön