12 Eylül 2013

TTNET 2 Yıl Önce Borçsuz Biten Aboneliğe Borç Çıkarmış!

2011'in 7. ayıdan sonra benim internet aboneliğim bittirmiştim ama 2 yıl boyunca düzenli olarak telefon faturasını ödemekteyim ama geçenlerde tekrar TTNET'e dönüş yapayım dedim TTNET bayine gittiğimde orda ki arkadaşım bana 2011'de 8 aydan 18 TL borcum olduğunu ama faiziyle
27 TL olduğunu söyledi.


Ben düzenli olarak telefon faturalarını ödediğim halde neden bana TTNET internet borcum varsa bile bana 2 yıl boyunca neden bilgi vermedi? Tekrar abonelik için başvurmasam bilgim olmayacak o fatura da ki meblağ artacak. Ki ben internetimi bitirdiğimde bütün borçlarımı ödemiştim bu borç nerden çıktı anlamış değilim.


TTNET'ten bu konuda açıklama ve yardımcı olmasını istiyorum...

Bülent 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön