10 Nisan 2013 #1733368

Ttnet 2 Kat Fazla Fatura Gönderdi!

12.02.2013 TTNET çağrı merkezinden bir bey beni arıyor ve 2 yıl taahhüt karşılığı 60 tl lik faturamın 44 tl geleceğini söylüyor. Ertesi ay 83,5 tl fatura geliyor. Çağrı merkezine tam 3-4 defa başvuru yaptım ve ses kaydımın dinlenmesini istedim, her defasında bana bilgilendirme yapmayıp size sms atıldı mail atıldı diyorlar.


En son başvurum için aradığım da yine aynı şekilde size sms ve mail atıldı denildi ve Türk Telekom İl müdürlüğüne başvurmam gerektiği söylendi. Orayada başvurdum ve bu 5. oldu. Bu ayki faturam ise 95 tl görünüyor ve 1 aydan fazladır şikayetimle ilgili çözüme kavuşturucu bir sonuç alamadım. Bundan sonra artık yasal süreç girecek işin içine.

Özgür 28 Okunma

Cevaplar

 • Özgür26 Temmuz 2013

  Firma çözüm sürecinde zayıf kalmıştır. Nereye sorunumu ilettiysem hep aynı cevabı aldım .Enson BTK ya yaptığım başvuru sonucu tarfıma geri dönüş ve çözüm aldım.

 • Özgür19 Nisan 2013

  15 gün oldu daha şikayetim sonuçlanmadı, arıyorum çağrı merkezini halen değerlendirme devam ediyor diyor. En fazla kaç gün içinde sonuçlandırmanız gerekir diye soruyorum, süre veremiyoruz diyorlar. Bu etik değildir o zaman 5 yıl sonrada sonuçlanabilir. Bugün gidiyorum ve Türk Telekom'la olan bütün hizmetlerimi iptal ediyorum. Gerçi ona da izin vermezler, bulurlar bir bahane. TTNET'e de lanet olsun diyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön