21 Kasım 2013

TTNET 2 Haftadır İnternetim Yok Fatura Keserseniz Ayıp Edersiniz!

Yaklaşık 2 haftadır evimde internet kullanamıyorum ve bununla ilgili TTNET çağrı merkezi arandığında, sistemleri olmadığından dolayı hat bilgilerime ulaşılamadığı söylenmekte. Yani TTNET'in kendisinde bile internet yok. Sıkılmadan fatura yollarsınız umarım, vermediğiniz hizmet için fatura keserseniz gerçekten ayıp edersiniz!

Hakan 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön