07 Mart 2014

TTNET 2 Haftadır İnternet Arızasını Çözemediler

21 şubat cuma tarihinde şirketimizin adsl hattını yeni adresimize nakil ettirdik. 1-2 günde hallolunur denilen nakil 28 şubat cuma günü öğleden sonra ancak halledildi. Takip eden ilk iş günü 3 mart pazartesi günü fark ettik ki upload hızımız 0,01k civarlarında. Upload kullanan uygulamalar (e-mail gibi) çalışmıyor. Google'dan en ufak bir arama yaptığınızda bile bazen site cevap veriyor bazen vermiyor.

Hemen arıza kaydı açtırdık. Bilişim firması olduğundan arızanın upload ile ilgili olduğunu düşündüğümüzü belirterek işimizin daha kolay ve daha hızlı düzeleceğini umduk ama nafile. Bugün 7 mart ve saat 15:20 ve hala internetimiz çalışmıyor. 14 gündür sadece 1-2 saat internetimiz düzgün çalıştı.

Mete 203 Okunma

Cevaplar

 • Mete14 Mart 2014

  Sorunumuz çözüldükten bir gün sonra aynı sorunu yaşamaya başladık... 2 hafta daha bekleriz artık. İlk fırsatda telekom müdürlüğüne gidip hattı kapattıracağız, kullanmadığımız internet in parasını ödüyoruz.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mete'nin Teşekkür Mesajı13 Mart 2014

  Sorunumuz bugün çözüldü. Teşekkürler.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Mart 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön