13 Nisan 2013 #1741341

Ttnet 2 Haftadır Bağlantı Sorunum Çözülmüyor!

2 Nisan'da sözleşme imzaladım, önce ev telefonum başka bir aboneye (9 yıllık bir kullanıcı) ait bir telefon üzerinden bağlandı. 3 gün süren yoğun çabalarımın ardından ev telefonunu düzelttirebildim. Sürekli şikayet kaydı bırakarak sürekli arayarak güç bela hallettiler. Sonra aldığım 3 lü paketten Hipernet in modemini 6 günde zor getirdiler. (Sürekli arayıp şikayet kaydı bırakarak ve Ttnet müdürlüğünü defalarca arayarak getirttim) 10 Nisanda gelen modemde DSL ışığı sürekli yanıp sönüyordu ve yine şikayet kaydı bıraktım.


11 Nisan'da sorunun çözüldüğü mesajı geldi fakat yine çözülmemişti. 13 Nisan oldu hala sorunum devam ediyor!

Gamze 209 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön