13 Temmuz 2015
Yorum Yap
#3373290

TTNET 2 Hafta Oyaladılar, Sonrada Başvurunuz İptal Olmuş Dediler!

Yaklaşık 15 gün önce TTNET internet aboneliği için başvurdum. Oturduğunuz apartmanda boş port yok, yenisi takılacak bekleyin dediler. İki haftadır bekliyorum hiçbir gelişme yok. Az önce müşteri hizmetlerini aradım başvurunuz iptal olmuş dediler. Bundan sonra be Avea'dan ne TTNET'ten 1 liralık bile bir şey almam.

Ömer 138 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler