08 Nisan 2013 #1730480

Ttnet 2 Hafta Geçti Hala Hattımı Aktif Edemediler!

22 mart 2013 tarihinde Ttnet yalın internet üniversiteli kampanyasına online başvuruda bulundum. Modem elimize ulaştı. belgeleri imzalayıp gönderdik ama aradan 10 gün geçmesine rağmen Marmaris Ttnet veya Telekom tarafından hattımız aktif edilmedi. Bu süre zarfında Marmaris telekom müdürlüğü telefonlara çıkmıyor, santral telefonlara cevap vermiyor, şikayetim sadece 4440375 numaralı hatta bildire biliyorum. Oradanda sadece "en kısa zamanda hattınız aktif hale getirilecektir " cevabını alabiliyorum.


Modemi teslim edeyim vazgeçtim diyorum. Hattınız aktif olmadan iade alamıyoruz diyorlar anlamadım gitti. Fiber internet, dünyanın en hızlı interneti diye reklam veriyorlar bir de sıkılmadan!

Evrim 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön