19 Mart 2013 #1695169

Ttnet 2 Günlük Fatura Tutarı 65 TL Geldi Ödememi İstiyor!

03.03.2013 tarihinde Antalya Güllük Telekom müdürlüğüne giderek Ttnet ve telefon hesabımı kapattırmak istediğimi söyledim ve gereken işlemleri yaptım. Kurumdaki yetkililer faturalandırmanın her ayın 1'inde yapıldığını tarafıma sadece 2 günlük ttnet ve telekom faturasının yansıtılacağını belirttiler. Bir baktım mart ayı 2013 faturası 65 TL gelmiş.


Özdilek Avm'de yetkilisine danıştım ben bilmem git telekom müdürlüğüne sor diye saygısızca cevapladı. Müşteri hizmetleri ise sizin hattınız ön ödemeli olduğu için böyle oldu ödemeniz gerekli dedi. Yahu bana telekom müdürlüğünde mart ayı tutarının tamamının ödemek zorundasınız deselerdi mart ayını kullanırdım. Ttnet ve telekoma çok ayıp.

Yusuf 87 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön