06 Nisan 2013 #1728780

Ttnet 2 Gündür İnternetim Sebepsiz Kesik!

4 Nisan günü, saat 19:50 civarında bağlantı hatası aldım. O saatten beri internetim yok. Müşteri hizmetlerini aradım, iskenderun ttnet şubesine gittim. sorunumu anlattım ama şu an 6 Nisan saat 10:00 ve hala ne bir çözüm neden bir geri dönüş oldu.


Firmaya mail attım aradım hala ve hala tek bir geri dönüş yapılıp, sizin sorununuz şu şöyle çözeceğiz diyede bir geri dönüş almadım. 2 gün fatura ödemesek eve haciz işlemleri v. s ıvır zıvır mektup gönderiyorlar ama sorun yaşadığınızda 2 gün boyunca bir kişiye bile ulaşamıyorsunuz. Sorunun çözümünden vazgeçtim, bir bilgi bile verilmiyor.

Ali 46 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 07.04.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ali08 Nisan 2013

  Bugün 8 nisan; sorunum hala olduğu gibi duruyor. En kısa sürede sorunum çözülecekmiş, sanırım ttnet için 4 gün kısa bir süre değil. Farklı bir konuda, Benim ödediğim fatura 1-8mb bağlantı, bana 4 mb zaten geçemeyeceğim söyleniyor, bende diyorum o zaman benim bağlantım 1-4 mb onun üzerinden faturalandırın diyorum, işpte o aralıkta olacak diyorlar, kendi hız testi sonuçları yukarda ben 1 mb bile bağlantı alamıyorum. Ya artık ben bu saçmalıklarla uğaşmaktan sıkıldım. Tamam lanet olsun diyorum, faturama extra para yükleyin ama şu sorunumu çözün. Zahmet olacak belki ama bir el atın be...

 • Ali07 Nisan 2013

  1831298388 Nolu müşterileriyim; 2 gündür internetim kesildi. Hergün arayıp ttnet bürolarına kadar şikayetimi anlattım. Bügün güya halletmişler diye aradılar eni sonu. 1 saat sonra hızımın ne kadar yavaşladığını fark ettim ve ttnetin kendi hız testini denedim ve sonuç tam bir skandal. Dahası müşteri hizmetlerini aradım sorunumun hızımın düşürülerek çözüldüğünü öğrenmiş oldum. Alın hız testinin sonucuda burada: Kendi siteleri, kendi testleri. 8mb bağlantı güya. http://c1304. hizliresim. com/18/6/lubzt. png Ben bu ttneti anlamıyorum. 2 gün paramızı ödemesek icraaya gelecekler ama 2 gün hattı kesip bu şekilde davranıyorlar. Ve aramasak sorunumuz güya çözülmüş. Bu rezalete bir son versin artık...

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön