04 Nisan 2013

Ttnet 2 Gündür Arıza Giderilmiyor!

1888307** nolu yalın adsl kullanıcısıyım. 01. 04. 2013 tarihinde teknik ekipler evime gelerek bina içi tesisatı kontol edip sinyal geldiğini belirtip internet bağlantımı yaptılar. 02. 04. 2013 tarihinde telefonuma internetimin aktivasyonunun gerçekleştiği mesajı geldi. Akşam eve gittiğimde ise modemime sinyal gelmiyordu.

Bunun için Ttnet müşteri hizmetlerini aradım ve arıza kaydı oluşturdum. 2 gündür defalarca aramama ve mağduriyetimi, işlemin aciliyetini belirtmeme rağmen hala çalışmanın devam ettiği ve kaydımın teknik ekiplere iletileceği söyleniyor.Her aramamda arıza kaydını yeniliyorlar ancak arızanın nedeni hakkında herhangibir bilgi verilmiyor. 4 gündür internet hattımı kullanamıyorum.

Gülümay 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Gülümay04 Nisan 2013

    Merhabalar; Ben zaten 2 gündür defalarca 444 0 375 nolu numarayı arayıp arıza kaydı bırakıyorum. Ama sorun hala giderilmedi ve tarafıma hiçbir tülü geri dönüş yapılmadı. Verilen cevap otomatik cevap olup sorunun çözümüne yönelik değildir. Bırakılan arıza kayıtlarına gereken önem verilmiyor. Bugün en son aradığımda daha arıza kaydımın işleme dahi alınmadığı bilgisi verildi tarafıma. Konu hk acil yardımlarınızı rica ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön