26 Ağustos 2013 #1976281

TTNET 2 Aydır Sorunlarıma Dönüş Yapmıyorlar!

Bundan 3 ay önce bir arkadaşımdan interneti üzerime devraldım, taşındığım eve interneti taşıtmaya gittiğimde, sadece interneti üzerime devrettiklerini, telefon hattını devralmadığım için interneti taşıyamayacağımı, sorunla alakalı müşteri hizmetlerini aramam gerektiği söylendi.


Yaklaşık 2 ay önce de bu konuyla alakalı mağduriyetimi bildirdim ve dönüş bekledim, ard arda 4 şikayet kaydı oluşturdum 2 ay içerisinde ama herhangi bir şekilde sorun çözülmedi veya dönüş yapılmadı. Aynı zamanda son şikayetimin konusu 2 aydır dönülmeyen şikayetlerim ve kullanamadığım internetimden ötürü gelen faturamdı. Hala cevap bekliyorum. Aradığımda dönüş yapılacağını söylüyorlar ama hala bir dönüş yok.

Ufuk 45 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk29 Ağustos 2013

    herhangi bir çözüme ulaşılamadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön