30 Nisan 2013 #1771708

Ttnet 2 Aydır İnternet Hizmeti Alamıyorum!

1 Marttan beri, 2 aydır internet hizmeti alamıyorum. 10'larca kez telefon ve şahsen başvurularım oldu, sorunum çözülemiyor. Mart ayında sadece ayın son 5-6 günü internetim vardı. Sonrasında Nisan ayında 17-18 gün boyunca hizmet alamadım. 1 haftadır da gece yarısı 02:00 sularında bağlantım geliyor, ertesi gün öğlen kesiliyor.


2 ayda Ttnet'ten internet hizmeti alabildiğim süre 10 günü geçmez...


O kadar çok uğraştım ki bu kurum ile artık sıkıldım, bunaldım. Şikayet detaylarını yazmaya ne sabrım ne enerjim kaldı. Özetle 2 aydır internetim yok. Tivibu aldık. İnternet yok diye evde TV yayını da yok.

Murat 209 Okunma

Cevaplar

 • Murat09 Mayıs 2013

  İnternet bağlantım halen kesilip tekrar gelmekte. DÜn gece 22:00 civarında kesilen bağlantım, sabaha karşı 02:00 sularında geri geldi... 3 aylık arıza rekoruna doğru koşuyoruz. Daha nice 4, 5, 6 aylara Durmak yok, yola devam TTNet!!! Bu arada faturasını ödediğim Tivibu için tenezzül edip 1 aydır bağlantıya bile gelmediler...

 • Murat05 Mayıs 2013

  30 Nisan' daki son telefon görüşmemizden sonra 1 gün kadar internet hizmeti alabildim. Daha sonra 1 gün kadar internetim yine kesikti. Sonrasında yine internet bağlantım geldi. 3-4 gündür de bağlantım vardı. Bugün itibarı ile 12:20 civarında bağlantım yine kesildi. Ne komiktir ki bu kesinti sonrasında arızamın giderildiğine dair bir telefon anketi bile yaptım TTNet ile 13:00 gibi... Nasıl olur da internetim kesikken benle arıza sürecinde aldığım hizmet ile ilgili bir anket yapabiliyorsunuz??? Siz müşterilerinizle dalga mı geçiyorsunuz?

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Murat30 Nisan 2013

  2 aydır nasıl bir kontrol yaptığınızı, bu zaman zarfında bana kaç gün sorunsuz hizmet verdiğinizi, sizinle bu konuda kaç defa iletişime geçtiğimi de buradan açıklar mısınız? 2 aydır alamadığım bir hizmet için fatura ödediğimi de hepinize hatırlatmak isterim. Lütfen standart cevaplardan ziyade 2 aylık uğraşıma değecek tatmin edici cevaplar verin. Saygılarımla.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön