18 Eylül 2013

TTNET 2 Aydır Hizmet Vermeden Ücret Aldığı Gibi Servis Ücreti de İstiyor!

On aydır kullanmakta olduğum internette sorunlar yaşamaktayım son iki aydır. En az 7 kez TTNET müşteri hizmetleri ile görüştüm, 4-5 kez apartmana gelip kontrol yaptılar sorunun ev tesisatından olduğunu söylediler tesisatçı getirin dediler.


Tesisatçı geldi sağlam diyor, TTNET geliyor bozuk diyor. TTNET'le son görüşmem de evimi kontrol etmelerini istedim tesisata bakın sorunu söyleyin bana dedim sıkılmadan iki aydır hizmet vermeden para aldıkları yetmiyormuş gibi 10 TL ücreti olur bunun dediler.


Bende eğer sorunu çözerlerse parayı vereceğimi yoksa vermeyeceğimi ilettim ve dört gündür gelen giden yok benim evime. İki ay boyunca kullanmadığım hizmete para veriyorum. Bir yetkili de çıkıp sorunumu çözmedi.

Ali 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön