07 Mayıs 2013 #1783435

Ttnet 2 Aydır Hizmet Veremiyor!

İnternet bağlattığım günden bugüne sürekli problemler yaşadım ve başta problemleri önemsemedim. Özellikle bu son 2-3 aydır intertte yaşadığım problem hat safhaya ulaştı. Sürekli arıza kaydı sürekli şikayet derken bir sonuca varamadık. Arızayı gidermek için gelen Ttnet teknik ekipleri son derece bilgisiz.


Kendim yazılımla uğraşan biri olarak internete sürekli ihtiyaç duymaktayım fakat internette yaşadığım sorunlar nedeniyle hertürlü zarara uğradım. Son olarak özellikle Ttnet'in şikayet edileceği bir site açıp insanların ağızlarına geldiği gibi kelimeler kullanarak şikayet edeceği bir site yapacağım. Hizmetten kesinlikle memnun değilim. İnternet i kapattıracağım.

İbrahim 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön