24 Aralık 2013

TTNET 2 Aydır Hizmet Alamıyoruz!

Yaklaşık 2 aydır TTNET'den hizmet alamıyoruz, sorunun ne olduğu bilinmiyor. TTNET'i arayıp şikeyet dilekçesi oluşturuyoruz, tamir için randevu veriliyor fakat verilen randevuya gelinmiyor. Müşteri hizmetleri ile konuştuğumuz zaman hep aynı şeyleri söyleyip baştan savuşturuyorlar. Üstelik 2 aydır faturaları boşuna ödüyoruz.


Birileri bu yanlış sisteme karşı çıksın ve haklarımızı arasın lütfen. Yoksa bizler tüketici, yani sıradan vatandaşlar olarak bu büyük şirketlere karşı haklarımızı ve haklılığımızı savunamıyoruz.

Ayper 58 Okunma

Cevaplar

  • Ayper27 Aralık 2013

    TTNET'te ki üyeliğimizi bizden ceza almayacağı takdirde iptal ettirmek istiyoruz.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön