24 Nisan 2014

TTNET 2 Aydır Bağlantıda Kopma Sorunu Var

TTNET in 7 yıllık , faturalarını gayet düzenli ödeyen eski bir müşterisiyim. Tarafımca 2 aydır 4440375 e çağrı ve şikayet kaydı bırakmama(en son bugün 23.04.2014)rağmen hiçbir şekilde şikayetime telefonla ve teknik ekip yönlendirilerek dönüş olmamıştır.


Yaklaşık 10 dan fazla aynı konuda şikayet kaydı bırakmama rağmen kalıcı hiçbir çözüm sağlanmadığı gibi hattın kontrolü için teknik ekibi yönlendirmek bir yana beni bir müşterisi olarak dikkate alıp dönüş bile yapılmamıştır.


Eğer TTNET yaptığı sözleşmeye aykırı davranmaya devam edip İnternet kopma ve hız taahhüdünü yerine getirmezse adlı yollardan dava açıp konuyu yargıya taşıyacağım. Harcadığım emek ve zamanın yanında ödediğim faturalarda çabası..

Halil 77 Okunma

Cevaplar

  • Halil28 Nisan 2014

    Yapilan bildirim sikayet konusu olan internet baglanti kopmasi yuzunden faturadan indirim talebiyle de ilgiliydi fakat bana 18 nisandan sonra yasanan baglanti kopmasinin vebinteeneti kullanamama probleminin cozumu yapilmadi.20 nisan 2014 tarihinden sonra interneti Kullanamadigim gunlerin faturadan dusulmek zorundadadir.Bu benim en dogal hakkim!

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön