15 Kasım 2013

TTNET 2 Aydır 3'lü Avantaj'ın Telefon Bağlantısını Yapamadı!

2 ay kadar önce TTNET 3'lü avantaj kampanyasından yaralanmak için başvurduk ve internet + telefon bağlantımız yapıldı. Tivibu ise ancak 1 ay kadar sonra bağlandı. Ama bu sefer de telefon bağlantısı bozuldu.


Çağrı merkezine defalarca arıza kaydı bırakmamıza rağmen telefon bağlantı sorunumuz giderilmiyor. Yani kampanya 3'lü avantaj ama biz bir türlü 3'ünü bir arada kullanamadık.

Cihan 31 Okunma

Cevaplar

  • Cihan20 Kasım 2013

    5 gün daha geçti, hala telefonumuz kapalı.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön