14 Şubat 2013 #1631122

Ttnet 2 Ay Ücretsiz Diye Katıldığım Kampanya İçin Fatura Geldi!

Ttnetin sınırsız internet kampanyası kapsamın da 2 ay ücretsiz sonra sabit fiyatlı paketine taahhütlü olarak katıldım. Ancak 2. ay 16.50 TL bir fatura geldi. Bu faturanın sebebi nedir. Bana ücretsiz demişlerdi haksız olarak tertip edilen faturanın iptalini istiyorum.

Eyüp 54 Okunma

Cevaplar

  • Eyüp04 Ağustos 2013

    ttnet konuyla ilgili hiç bir çözüm üretmedi, ürün satın alırken söylenmeyen hat kullanım ücreti olduğunu söylediler

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön