21 Mart 2013
Yorum Yap
#1699443

Ttnet 2 Ay 60 TL Fatura Geldi!

Ttnetten yalın internet aldım. Ben yerimde yokken ilgili arkadaşlar bağlamış ve geldiğimde bana imza attırdılar.Sonra aynı gün içerisinde hatta 3 saat sonra aradım iptal ettirdim.Bana tam ay fatura geldi.Ve bedelleri de 60 tl...


Bunun sadece kurulum parası olduğunu söylediler.Modem bana ulaşmadı modem parası 105 Tl almaya çalıştılar.Ttnet de bu şekilde yapıyor ise küçük firmalar neler yapar.Bir daha asla Ttnet!

Erdi Erdi 54 Okunma

Cevaplar

  • Erdi25 Mart 2013

    ŞAHSIMI TTNETTEN ARAYIP KONU İLE İLGİLİ HİÇ BİR ŞEKİLDE GERİ DÖNÜŞ YADA BİR AÇIKLAMA YAPILMAMIŞTIR. BURADA NEDEN AKSİ BELİRTİLMİŞTİR. TTNET BENİ ARAYIP NE AÇIKLAMA YAPTI NEDE BİR DÜZELTME YAPILDI.MESAJA VERİLEN CEVAP TAMAM YANLIŞ VE YALANDIR. BAKKAL DÜKKANINDAN FARKSIZ BİR TTNET İLE BAŞIMIZ BELADA....

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 21.03.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler