13 Eylül 2013 #2010577

TTNET

Yaklaşık 4 ay önce TTNET' in fiber İnternet+telefon+tv 60 TL olan yeni bir servisine başvurdum. Görevliler geldi modemi kurdu, sözleşmeyi imzaladık . 2 ay kadar sonra ınternet aktıve oldu ,1 ay sonra fatura geldi 70 TL ve telefon ve TV yok.


Aradığımızda bu kampanyadan eski TTNET müşterilerinin faydalanamayacağını söylediler. Sözleşmenin benim değil, daha önce hiç üyeliği olmayan eşim adına yapıldığını ve sözleşmenin elimizde olduğunu söyledim. Şikayetinizi aldık dediler.Hala ses yok. TTNET bizi yanılttı.

Ekin 92 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ekin13 Eylül 2013

    Cevabiniz icin 3 aydir beklemedeyim

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön