14 Mayıs 2013 #1797258

Ttnet 1Aydır Bağlantı Yapılamıyor!

Yeni taşındığım binada kapılarımıza reklam afişleri asarak abone olmamız için çalışan Ttnet, abone olmaya karar verip sözleşmeleri imzalatıp, 1 hafta sonra bağlantınız hazır demelerine rağmen 1 ay geçmesine rağmen bağlantımı yapmamıştır. Ve ben aramadıkça da hiçbir şekilde bilgi verilmemiştir. Kapı kapı dolaşıp reklam yapıp abone toplamak yerine işleri zamanında yetiştirmelerini tavsiye ediyorum ve bağlantımın bir an önce yapılmasını istiyorum. Aksi takdirde vazgeçmek istiyorum. Ben ve binamızda bağlantı bekleyen diğer komşularımızla.

Hasan 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön