25 Mart 2013 #1703995

Ttnet 19 TL Hizmet Açma Bedeli!

Ttnet Borcundan dolayı kapanan internetimi 19 TL hizmet açma bedeli adı altında bizlerden tahsil ediyor. Bilgisayar başında iki tuşa basarak açtıkları internetin bedeli olarak 19 Lira talep ediyor ve faturama yansıtıyorlar. Yıllardır internet kullanıcısıyım ve bu zamana kadar kapansa dahi en geç 5-10 gün içinde açtırıyorum. Bu zamana kadar borçlu kalmadık! Yani şikayetim haksız kazanç elde ederek bizim ödediğimiz faturalarla para kazanan Türk Telekom! Bu uygulamanın derhal son bulmasını ve bizlerden kesilen haksız kazançların iadesini istiyorum!

Volkan 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön