01 Kasım 2014

TTNET 16 Mbps Satıyor Altyapısı Max 4Mbps Destekliyor

TTNET'in ultranet limitsiz kampanyasında 50 GB kotalı 16 mbps'e kadar olan pakete üyeyim. Şanlıurfa merkezde altyapı o kadar yetersiz ve eski verdikleri hız 4 mbps'yi geçince kopuyor. Eskiden net limitsiz paketleri mevcuttu 8 mbps hızında şimdi onlarda kaldırılmış, 16 mbps'e kadar parası ödeyip 4 mbps hizmeti alıyoruz.

Ya acilen Şanlıurfa Merkez altyapıları yenilensin, ya da ücret indirimi (veya adil kullanım kotası arttırımında bulunulsun) istiyorum. Başka şehirlerde 16 Mbps'e kadar hızlı İnternet'e bağlananlarla aynı ücreti vermek istemiyorum.

Yiğit 111 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön