12 Eylül 2013 #2008733

TTNET 16 Mbps Satıyor Altyapısı Desteklemiyor Haybeye Para Veriyorum!

Yıllardır TTNET 8 mb'e kadar sınırsız internet kullanmaktayım. Hızından memnun olmadığım ve müşteri hizmetlerinin 16 mb'e kadar destek sizin bulunduğunuz yerde mevcut demesiyle 2 yıl taahhütlü 16 mb'e kadar sınırsız internete üye oldum.


Daha sonra kopma sorunu yaşayınca teknik ekipler gelip bulunduğumuz yerde 16 mb'e kadar sınırsız interneti desteklenmediği ve 8 mb'e kadar sınırsıza geçmem önerildi. Müşteri hizmetlerini aradığımda ayda 2 sefer değişiklik yapamazsınız diyerek tekrar teknik ekiplere yönlendirdiler ancak onların da yapacağı bir şey yok. Bu ay çok kopma sorunu yaşadığım için ya bu ay içinde
8 mb'e geçiş ya da 1 ay ücretsiz kullanım talep ediyorum.

Sencer 449 Okunma

Cevaplar

  • Sencer17 Eylül 2013

    İletişime geçilse de henüz bir sonuç alınamamıştır

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön