29 Ocak 2015

TTNET 16 Mbps Paketim İle 2 Mbps Bile Göremiyorum!

Başvuru yaparken paketimin 16 mbps olduğu fakat bölgemde internet altyapısı yetersiz olduğu için bu hız 8'e düşecek dendi, bende 8 de yeter dedim kabul ettim, bağlattıktan sonra 4-5 mbps alıyordum bir nebze yeterliydi fakat paketime uzak bir hızdı. 1-2 hafta sonra bu hız 2'lere düşmeye başladı.

Çağrı merkezini her aradığımda ya altyapımızda çalışma var deniliyor ya da modeminizi reset'leyin şimdi düzelmesi gerekiyor tarzı cevaplar alıyorum.
Son 1 aydır 16 Mbps paket ile 2 mbps bile göremiyorum, internetim her 2, 2.5 saatte bir kesiliyor modemi reset'leyince düzeliyor, çağrı merkezini arasam modemi reset'leyin altyapı yetersiz diyip yine başlarından savacaklar. Ciddi bir çözüm istiyorum artık.

Fatih 1.533 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön