13 Ocak 2015

TTNET 16 Mbit ADSL Hız Sorunu!

Ben bu ayın başında 8mbit ADSL'den 16mbit ADSL'e geçtim. Fakat 8mbit hizmeti alırken 7.50 mbit hız alırken şu an 8-9 mbit arası hız alıyorum, verdiğim fiyat farkı sonucu sadece 1-2 mbit internet hızım arttı. TTNET müşteri hizmetlerini aradığımda ise ilk yoğunluktan kaynaklanıyor dediler. Yoğunluk geçtikten sonra arayınız dediler bende 2-3 gün sonra aynı olduğu için aradım modem e 13mbit gidiyor olarak gözüküyor dediler bana, fakat hız testi yaptığımda yine 8-9 mbit arası internet hızı aldığımı söyledim bana DNS adresi verdiler kapattılar. Benim bu hız sorunumun çözülmesini talep ederim!

Fatih 56 Okunma

Cevaplar

  • Fatih14 Ocak 2015

    TTNET, öncelik olarak mail' ı okuduğumu belirtmek isterim. Ben zaten 2-3 ay kadar yakın bir tarihte apartmanımızdan modemimize kadar olan kabloyu TTNET ekiplerinin önerisi üzerine değiştirdim. Kablomuzdan modemimize kadar olan kabloda bir sorun olmadığını belirtmek isterim. Bu sorunun çözülmesini istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön