28 Nisan 2015

TTNET 16 MB Fiyatına 8 MB Kullanıyorum!

16 Megabit kadar olan İnternet ultranet paketi satın aldım. 5 6 ay boyunca 16 megabit aldım. Ondan sonraki aylarda hızım 8 MB'den yukarı çıkmadı. Kaç kere müşteri hizmetlerini aradım. Hattınızda güncellemeler yaptım dedi.


Gene değişen bir şey olmadı. Benden 16 Mbsye kadar olan ücreti alıyorsunuz. 8 Mbts' den öteye gitmiyor hızım. Nasıl iş anlamadım. Bunun düzeltilmesini istiyorum. Paraya gelince sonuna kadar alıyorsunuz. Hizmete gelince desteklemiyor hattınız diyorsunuz. 5 6 ay ay destekliyordu şimdimi desteklemeyeceği mi tuttu? Sesimizi çıkarmasak devam, hiç sorun yok.

Feyyaz 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 29.04.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön