30 Nisan 2013 #1770976

Ttnet 1.5 Yıldır Ödediğim Paranın İadesini İstiyorum!

2 yıldan beri abonesi olduğum ttnetin 1, 5 yıldan beri kullanamadığım internetin parasını benden tahsil ettim şimdi internetimi kapadım kablolarına kadar sokup attım sizin hizmetinizi bir daha ne alırım nede öneririm hatta her yerde bu olayı insanları hem mağdur hemde borcun altına soktuğunuzu anlatacağım, derdimi tüketici hakem heyetine taşıyacağım.


Defalarca arıza kaydı oluşturmama rağmen bir cevap bile vermeye laik görmediler ben paramı geri istiyorum, kullanmadığım internetin parasını geri istiyorum hakkımıda alacağım, sonu nereye kadar giderse gitsin peşini bırakmayacağım bu adaletsizliğin,direkt oluşturduğum arıza kayıtlarına bakın ve kimlere doldurttuğuma.

Hakan 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön