02 Eylül 2013 #1989015

TTNET 1,5 Yıldır Bağlantımın Sabitlenememesi!

Ben 11 yıllık TTNET abonesiyim. Geçen yıl Mart ayında başlayan arıza bildirimlerimle TTNET beni yanılttı. Kayıtlar incelenirse eğer hattımın 2mb kotasız hat olması çağrı merkezindeki sistemlerin benim hattıma müdahale edilemeyeceği söylendi bende AKK lı 8mb internete geçtim. Ben hiç 8mb internet kullanmadım.


Hattın santrale uzaklığı diye anlatıldı bende tamam dedim fakat geçen aya kadar 2mb üzeri hızda görmedim. Geçen ay hızımı 4-5mb hızda 7 günden sonra AKK dolayısı ile 3mb olaması gereken hat hızım 315kb, 512kb gibi hızlara düştü ay içerisinde en az 10 arıza kaydı bıraktım, hiçbir çözüm alamadım. Eğer sıkıntı çözülmez ise BTK ya noter tasdikli 1 haftalık raporla beraber şikayetimi vereceğim.

Bedri 35 Okunma

Cevaplar

 • Bedri07 Eylül 2013

  Bugün itibari ile hattımdaki problem devam ediyor. Ne bilgi veren nede konuyla ilgili çalışma yapan birileri var.

 • Bedri05 Eylül 2013

  Sayın İlgili; Bilgilendirme dediğiniz yazıyı yapıştırıyorum. "Değerli Müşterimiz, www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talep üzerine 05.09.2013 tarihinde tarafınızla irtibat kurulmaya çalışılmış ancak 0 (536) *** ** ** numaradan irtibat kurulamamıştır." Bu bilgilendirme yazısı değil konuyu kapama yazısıdır. İnsanları yanlış bilgilendirmeyiniz.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Bedri05 Eylül 2013

  Gün itibariyle hizmet durumumu paylaşmak istiyorum. İnternetim şu anda 5 dakikada 1 kopuyor. Hız 7mb ile 172kb arası değişiyor. Hiçbirinde 5 dakikadan fazla sabit kalmıyor. Bunun dışında TELEFON HATTIMDA SİNYAL YOK. Sinyalde kesildi. 1 aydır tam anlamıyla kabus yaşıyorum. İşlerimi internet üzerinden yapan biriyim evime ekmeğimi böyle kazanıyorum eğer arıza düzeltilmezse ciddi maddi zarara gireceğim ve bunu tazmin etmek için ne kadar yasal yol varsa hepsini deneyeceğim. AİHM dahil bıktım sizin standart cevaplarınızdan. Yanımdaki komşum sizin alt yapınızı kullanan Doping internet kullanırken 7mb internet kullanabiliyorsa benimde kullanmam gerekir. Ayrıca evimin telefon ile alakalı tüm kablolarını mayıs 2013 te sırf sizin yüzünüzden yeniledim tüm kablolarım yeni ve 1. sınıf bana bu işi gerçekten bilen ve yardımcı olabilecek bir teknik servis elemanı yönlendirin. 2 kabloyu birbirine takıp iş bitti diye gezen teknik servis elemanı göndermeyin. An itibari ile sorunum şirket tarafından çözümlenememiştir.

 • Bedri03 Eylül 2013

  Şu anda hem internetim anlattığım gibi hemde telefon hattım kesildi çalışmıyor. İşi bilmeyen insanlar iş yapıyor. Pazartesi günü şikayet dilekçem ve noter tasdiği BTK'nın e-mail adresine ve ayrıca posta ilede gönderim yapacağım. Şirket sorunuma çözüm bulamadı bilginize.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön